OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE
Autor: Gorana Šavora Peter, 4. 10. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U četvrtak, 5. listopada, u našoj ćemo školi upriličiti otvaranje učionice na otvorenom i Dan otvorenih vrata OŠ Sveta Marija. Stoga će svi učenici nastavu imati u poslijepodnevnoj smjeni, s početkom u 12,00 sati. Autobus iz D.Mihaljevca kreće u 11.45, a iz škole kući kreće u 16,20.

Nastava u Područnoj školi Donji Mihaljevec odvijat će se u jutarnjem terminu.

U petak, 6.listopada, održat će se stručno usavršavanje učitelja te je taj dan nenastavni i učenici ne dolaze u školu. Na nastavu se vraćaju u ponedjeljak prema uobičajenom rasporedu sati.

Pozivamo sve zainteresirane da nas posjete u četvrtak u 17,00 sati!