OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE
Autor: Gorana Šavora Peter, 29. 8. 2023.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Nastavna godina 2023/24. koja počinje U PONEDJELJAK 4. RUJNA 2023. organizirat će se kao i do sada u jednoj smjeni za učenike predmetne nastave, a za učenike razredne nastave u dvije smjene. U prvom tjednu nastave učenici 1. i 3 razreda dolaze u školu u jutarnjoj smjeni, a učenici 2. i 4. razreda dolaze poslijepodne te se smjene izmjenjuju svaki tjedan. Iznimka je samo prvi dan nastave kada svi učenici osim 1. i 4. dolaze ujutro, a sve informacije o 1. danu nastave nalaze se u prethodnoj obavijesti.

Nastava u jutarnjem terminu počinje u 8,00. U poslijepodnevnoj smjeni nastava počinje u 12.30.

U Područnoj školi Donji Mihaljevec nastava počinje u 8,00 sati.

Prvi dan nastave svi učenici imaju 3 sata nastave. Za prvi nastavni dan učenici trebaju sa sobom ponijeti torbu/ruksak za udžbenike koji će im se dodijeliti, papuče, pernicu i bilježnicu za raspored sati i upute. Prvi dan nastave nema užine.

Autobus vozi prema uobičajenom rasporedu sati. U 7,40 autobus dolazi u Donji Mihaljevec i vozi učenike u školu. Iz škole u Donji Mihaljevec autobus vozi nakon 6. sata (13,20) i nakon 7.sata (14,15). Prvi dan nastave autobus vozi učenike kući u 10,25.

Želimo vam uspješan početak nove školske godine!