Završni Školski turnir u šahu u organizaciji ŠK Sveta Marija i Donji Mihaljevec
Autor: Marina Držanić, 10. 7. 2023.

Dana 14.06.2023. učenici koji pohađaju šahovsku grupu naše škole sudjelovali su na turniru u šahu koji je organizirao ŠK Sveta Marija i Donji Mihaljevec te predsjednik kluba gospodin Danijel Kralj. Na turniru je sudjelovao 21 učenik od drugog do osmog razreda. Čestitam svim učenicima na fair play igri i osvojenim medaljama, a najbolji rezultat i pehare za drugo i treće mjesto osvojili su sljedeći učenici: 3.mjesto – Krsto Herc (8.b), 2.mjesto – David Poljak (7.r.) i 1. mjesto – Leo Kostel  (8.a). Suđenje je pratio i unosio rezultate gospodin Stjepan Vadlja. Predsjednik kluba i voditeljica šaha svim su sudionicima turnira podijelili medalje koje je izradila i poklonila obitelj Kvakan te im ovim putem još jednom zahvaljujemo. Pobjednik turnira je na poklon dobio šahovski set (ploča i figure) tako da i dalje vjerno igra. Imali smo i vjerne navijače: ravnateljicu OŠ Sveta Marija, gđu. Goranu Šavora Peter, mame, tate, bake, prijatelje... Hvala svima koji su došli i sudjelovali!

Voditeljica Šaha: Ivana Lukša Peranec