Dan otvorenih vrata MIK
Autor: Marina Držanić, 22. 8. 2023.

Živimo u svijetu koji se ubrzano mijenja, tehnologija napreduje, a znanje postaje ključno oružje. Učenje iz područja znanosti, tehnologije, inženjeringa, [kreativnosti] i matematike (STE[A]M) omogućuje našoj djeci da razviju kritičko razmišljanje, rješavanje problema i kreativnost.

Kroz STE[A]M edukaciju, djeca stječu vještine koje će im pomoći da se lakše prilagode budućim izazovima i postanu inovatori koji će oblikovati svijet oko sebe.

Dajmo im priliku da istraže, pitaju pitanja i razvijaju svoju znatiželju!

Pozivamo vas na naš DAN OTVORENIH VRATA kako biste se upoznali s nebrojenim prilikama edukacije djece te kojima im želimo osigurati bolju budućnost, ove subote od 10 do 14 sati u Metalskoj jezgri Čakovec.

Sve informacije i digitalni plakat nalaze se ovdje: