Autor: Gorana Šavora Peter, 29. 5. 2023.

U četvrtak 25. svibnja  svečanom priredbom i dodjelom priznanja obilježen je Dan Osnovne škole Sveta Marija. Učenici su pod vodstvom svojih učitelja pripremili niz glazbenih, scenskih i dramskih točaka.

Ravnateljica je tom prilikom nagradila učenike i mentore koji su postigli zapažene rezultate na županijskim natjecanjima:

Za osvojeno 3. mjesto na županijskom Natjecanju iz šaha nagradu su primile učenice LORENA KOČIŠ,SARA KRUŠIĆ, HANA OREHOVEC i EMA PETER.

Za osvojeno 2. mjesto na županijskom Natjecanju iz matematike, nagradu je primio učenika ANTONIO KVAKAN.

Za vrstan pedagoški rad u pripremi učenika za ekipno matematičko natjecanje  MAT ligu, županijsko Natjecanje iz matematike, međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ , mentorstvo na županijskom Natjecanju iz šaha i za organizaciju Večeri matematike nagrađena je učiteljica IVANA LUKŠA PERANEC.

Pohvalnicom za izvrsne rezultate koje su postigli na županijskim natjecanjima ravnateljica je nagradila NIKA KANIŽAJA, KARLA KOŠAKA, CRISA MUSTAČA, IANA FRANČIĆA, SARU KRUŠIĆ, TENU PANIĆ, RINU ZVOŠEC, LUNU KOČIŠ, LUCIJU STANKO, LUCIJU TOKAR, LORENU OREHOVEC, MANDU MARĐETKO, TEU HORVAT, ANTONIJA KVAKANA, ANJU HORVAT, MIU BOGOMOLEC, LEONARDA PONGRACA, MATEJA BARTOLIĆA i JAKOVA GAŠPARIĆA.

Zahvalnicu ravnateljice za mentorstvo i vrstan pedagoški rad u pripremi učenika za županijska natjecanja primili su BISERKA POLJAK, VLASTA HORVAT, ANA LUKŠA, ANICA TRSTENJAK, BARBARA SALAJ ZLATAR, EMINA HORVAT VELIĆ, MARIJA BOBIĆ i DIJANA KOLAC.

Fotografije s priredbe povodom obilježavanja Dana škole možete pogledati u našoj fotogaleriji.