Županijsko natjecanje iz matematike
Autor: Gorana Šavora Peter, 3. 3. 2023.

Nakon provedene školske razine natjecanja iz matematike, pet učenika škole pozvano je na županijsku razinu. To su učenici Ian Frančić (4.r), Cris Mustač (4.r), Antonio Kvakan (6.r), Karlo Košak (6.r), Niko Kanižaj (6.r). Županijsko natjecanje održalo se 1. ožujka 2023. u OŠ Mala Subotica. Mentorice učenicima su učiteljice Biserka Poljak i Ivana Lukša Peranec. Čestitamo učenicima na uspjehu jer to su najbolji matematičari naše škole!