Uspjeh učenika na županijskom natjecanju iz Tehničke kulture
Autor: Gorana Šavora Peter, 7. 3. 2022.

U petak, 4.3., u prostorima Graditeljske i Tehničke škole u Čakovcu održano je 64. natjecanje mladih tehničara Međimurske županije. Pod vodstvom mentorice Paule Dvorski Vilaj na natjecanju je sudjelovalo i četvero naših učenika: Dino Erent, Erik Orehovec, Krsto Herc i Iva Hunjadi. U kategoriji Strojarske konstrukcije (7.razredi) učenik Dino Erent osvojio je 1. mjesto! U kategoriji Elektronika (8. razredi) učenica Iva Hunjadi osvojila je 2. mjesto! Čestoitamo učenicima na odličnom plasmanu i želimo im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima!