OBAVIJEST O ODVIJANJU NASTAVE OD PONEDJELJKA, 8.11.
Autor: Gorana Šavora Peter, 5. 11. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

prema preporuci Stožera Međimurske županije od 5. studenoga 2021. godine, nastava se od ponedjeljka 8. studenoga 2021. godine organizira prema MODELU A za sve učenike od 1. do 8. razreda, dakle svi učenici na nastavu dolaze u školu.

PREDMETNA NASTAVA – jutarnja smjena, nastava počinje u 8:00 sati, autobus vozi prema uobičajenom rasporedu

RAZREDNA NASTAVA – 1. i 3 razred na nastavu dolaze poslijepodne, a 2. i 4. razred prijepodne

Pridržavamo se i dalje svih epidemioloških mjera u dolasku, boravku i odlasku iz škole!

Također, apeliramo na učenike i roditelje da maske u narednom razdoblju učenici nose i za vrijeme nastave kako bismo zaštitili jedni druge i omogućili ostanak učenika u školi.

Ljubazno Vas molimo da nas i dalje obavještavate o možebitnim promjenama zdravstvenog stanja učenika.

U slučaju potrebe, slobodno nas kontaktirajte.

Gorana Šavora Peter, ravnateljica