ORGANIZACIJA NASTAVE U NOVOJ ŠKOLSKOJ 2021/22. GODINI
Autor: Marina Držanić, 2. 9. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Nastavna godina 2021/22. koja počinje U PONEDJELJAK 6. RUJNA 2021. organizirat će se u jednoj smjeni za učenike predmetne nastave, a za učenike razredne nastave u dvije smjene. U prvom tjednu nastave učenici 1. i 3 razreda dolaze u školu ujutro, a učenici 2. i 4. razreda dolaze poslijepodne te se smjene izmjenjuju svaki tjedan.

Nastava u jutarnjem terminu počinje u 8,00. U poslijepodnevnoj smjeni nastava počinje u 12.30.

RAPORED AUTOBUSA bit će objavljen u petak, 3. rujna 2021.

U područnoj školi Donji Mihaljevec nastava počinje u 8,00 sati.

Sve obavijesti kao i protokoli o postupanju za vrijeme trajanja epidemije bolesti Covid-19 bit će objavljeni u petak, 3. rujna 2021.

PRVI DAN NASTAVE U PONEDJELJAK 6.9.2021.

Prvi dan nastave svi učenici razredne nastave od 2. do 4. razreda dolaze u školu u 8 sati.

Učenici predmetne nastave dolaze u školu u 12 sati.

Svi učenici imat će 3 sata nastave. Za prvi nastavni dan učenici trebaju sa sobom ponijeti torbu/ruksak za udžbenike koji će im se dodijeliti, papuče, pernicu i bilježnicu za raspored sati i upute.

Učenici prvih razreda iz Svete Marije i iz Donjeg Mihaljevca u ponedjeljak dolaze u Osnovnu školu Sveta Marija u 13,30. Učenici dolaze u pratnji jednog roditelja. Nakon dobrodošlice i pozdravne riječi učitelji će se upoznati s učenicima i roditeljima te će roditelji preuzeti udžbenike. Učenici sa sobom donose papuče i torbu za udžbenike. Roditelje molimo da ponesu svoju kemijsku olovku i masku.