Noć knjige
Autor: Gorana Šavora Peter, 27. 4. 2021.

Noć knjige svake se godine obilježava povodom Svjetskog dana knjiga i autorskih prava (23.4.) te Dana hrvatske knjige (22.4.), a ovogodišnja je tema  Ljekovita moć knjige.

S obzirom na to da predmetna nastava trenutno nastavu provodi na daljinu, učenici 5. razreda, učiteljica hrvatskog jezika Smiljana Frančić i knjižničarka obilježili su jubilarnu 10. Noć knjige online. Učenici su pročitane pjesme našega poznatog književnika Grigora Viteza oslikavali na papiru te smo na taj način dobili slikovnicu izabranih pjesama. Učenici su se zaista potrudili i uložili puno truda u svoje radove!

Suzana Erdelji, knjižničarka