Radovi Dina Erenta
Autor: Gorana Šavora Peter, 4. 12. 2020.

Posebna mi je čast predstaviti našeg učenika Dinu Erenta, učenika 6.b razreda, poznatog po izradi radova od drveta. Dino je skupio brojne diplome za sudjelovanja na radionicama tehničke kulture na kojima je sudjelovao i za vrijeme ljetnih praznika. Njegovu sobu krasi jako puno radova, mač, svjetionik…, a u dvorištu i klupa ispod drveta. Najdraži radovi su mu pokretan most i mač, a najdraže mjesto - kutak mu je stol s alatom u garaži koji je sam izradio, sam je štedio za kupnju alata s kojim uživa u izradi različitih predmeta. Ormarić u sobi izradio je također sam i na njemu su izloženi gotovo svi njegovi radovi. Povodom Večeri matematike u koju se uključila i naša Škola, Dino nam je izradio drveni kvadrat koji će nam služiti kao ukras sada u božićno vrijeme, a i kasnije u neke druge svrhe. Njegova nagrada je vidjeti završetak svojih djela te da drugi uživaju u pogledu.

Razrednica Ivana Lukša Peranec