"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Događanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
SPORTSKI USPJESI NAŠEG UČENIKA
Autor: Gorana Šavora Peter, 19. 10. 2020.

Ovisno o interesu i sposobnostima učenici naše škole se rado uključuju u različite izvanškolske aktivnost. Tako se i učenik 1.a razreda, Ervin Žižek, uključio u Gimnastički klub Macan iz Čakovca gdje marljivo trenira već 3 godine i s klubom odlazi na razna natjecanja.11. listopada 2020. godine u Zagrebu se održalo 1. kolo gimnastičkog natjecanja Kup Hrvatske u dvorani Sportskog centra Lučko, a u organizaciji GK Trešnjevka. Naš Ervin Žižek natjecao se u kategoriji mlađi kadeti (2010. godište i mlađi) u kojoj je osvojio odlično 2. mjesto (karike, konj, preča, parter, preskok,ruče)! Također, nastup cijele ekipe GK Macan bio je izvrstan te su ekipno osvojili 1. mjesto! Čestitamo našem Ervinu i želimo mu puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]