Dani otvorenih vrata
Autor: Marina Držanić, 6. 5. 2010.

Učenici 8. razreda naše škole posjetili su 30. travnja 2010. godine Graditeljsku školu u Čakovcu. Toga dana održavao se Dan otvorenih vrata te je Graditeljska škola svima zainteresiranima otvorila svoje prostore, upoznala ih sa svojim radom i prezentirala paletu obrazovnih profila koje nudi. Nakon srdačnog dočeka, na raspolaganju su nam bili profesori Graditeljske škole koji su nas proveli kroz prostor te odgovorili na sva naša pitanja.

Na kraju su osmaši s posebnim interesom razgledali izložbu učeničkih radova odjela likovne umjetnosti i dizajna, grafike i graditeljstva u prostorima škole.