Radost u PŠ Donji Mihaljevec
Autor: Marina Držanić, 21. 12. 2018.

U Područnoj školi Donji Mihaljevec, u četvrtak 20.12., zavladalo je veselje. Posjetili su nas iz Općine Sveta Marija načelnica Đurđica Slamek, zamjenik načelnice Ivica Kočiš i predsjednica VMO Donji Mihaljevec Ružica Mustač. Nisu došli praznih ruku u ovo predbožićno vrijeme! Uz slatkiše, donijeli su samostojeći koš i 12 komada tatami strunjača na veselje učenika. Time će se moći kvalitetnije raditi na satovima tjelesne i zdravstvene kulture, ali i sjesti, čitati i  poigrati na tatami strunjačama.

Zahvaljujemo na velikodušnom daru.