Popis udžbenika za školsku godinu 2014./2015.
Autor: Marina Držanić, 6. 6. 2014.

Poštovani roditelji!

Na stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta 1. lipnja 2014. objavljena je Konačna lista udžbenika koji će biti u upotrebi sljedeće četiri školske godine.

U privitku se nalazi popis udžbenika za Osnovnu školu Sveta Marija.

Udžbenike za strani jezik nabavljate ovisno o jeziku koji Vaše dijete uči kao redovni ili izborni predmet.

STRANI JEZICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2014./2015.

Razred                 I. strani jezik                                    II. strani jezik

(redovni predmet)                        (izborni predmet)

I. razred               engleski jezik                                   -

II. razred             njemački jezik                                 -