Dječji tjedan 1.-7.10.2012.
Autor: Marina Držanić, 18. 10. 2012.

Dječji tjedan u našoj školi obilježen je raznovrsnim aktivnostima. Učenici razredne nastave su uljepšali školski pločnik šarenim crtežima uz puno igre i smijeha. Zatim su učili o dječjim pravima kroz zanimljivu radionicu i svoje radove izložili u holu škole.

Učenici predmetne nastave su na nastavi informatike radili power point prezentacije na temu dječjih prava te istraživali na koji način svoje vrijeme provode njihovi vršnjaci u drugim zemljama.

Vijeće učenika je izradilo plakat s motivom dječje igre koji smo također izložili u holu škole, a dramsko-recitatorska skupina je na druženju u školskoj knjižnici razgovarala o pravima djece te svojim radovima ukrasila pano knjižnice.

Neke od radova naših učenika možete pronaći u prilogu i u galeriji slika.

Priloženi dokumenti:
Prezentacije_o_pravima_djece.zip (6.08 MB)