Obavijest o predupisu djece u prvi razred
Autor: Marina Držanić, 25. 1. 2012.

OSNOVNA ŠKOLA SVETA MARIJA

OBAVIJEST

Osnovna škola Sveta Marija obavještava roditelje djece rođene u razdoblju od 1. travnja 2005. godine do 31. ožujka 2006. godine, dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2012./2013. da se jave u Osnovnu školu Sveta Marija na predupis sa svim podacima (datum rođenja, ime roditelja, adresa). Dana 31. siječnja 2012.g. u 11 sati i/ili u 16 sati u OŠ Sveta Marija kod pedagoginje vršit će se predbilježbe djece školskih obveznika, te djece za koju roditelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole u OŠ najbližoj mjestu stanovanja, odnosno upisnom području (Sveta Marija, Donji Mihaljevec).

Pedagoginja:                                    Ravnatelj:

Andrea Panić, prof.                         Damir Bendelja, prof.

U Svetoj Mariji,  24. siječnja 2012.