Dan darovitih učenika
Autor: Marina Držanić, 7. 4. 2018.

U tjednu prije Uskrsa obilježili smo Dan darovitih učenika koji, već tradicionalno, obilježavamo natjecanjem u rješavanju zagonetki i mozgalica. Natjecanje se održalo u dva kruga pa su se učenici koji su 26.3. najuspješnije riješili mozgalice dan kasnije natjecali u finalu. U mozganju je sudjelovalo 45 učenika predmetne nastave, a najbistrićem škole proglašen je Aleksandar Frančić, učenik 7. razreda. Drugo i trećeplasirani bili su Karlo Vlah (8. r.) i Tin Hertelendi (7. r.). Svoj trojici na žestokoj je borbi i uspjehu čestitao ravnatelj Damir Bendelja te im uručio prigodne nagrade, a Aleksandru je dodijeljena i Diploma za najbistrića škole. Čestitamo još jednom!

Pedagoginja, Nina Strahija