JAVNI POZIV ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA UČITELJA/ICE RAZREDNE NASTAVE
Autor: Marina Držanić, 23. 8. 2016.

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA SVETA MARIJA

40326 Sveta Marija, A. Habuša 29/A

KLASA: 602-02/16-06/1

URBROJ: 2109-44-16-01-8

Sveta Marija, 23. kolovoz 2016.

JAVNI POZIV ZA STRUČNO OSPOSOBLJAVANJE ZA RAD BEZ ZASNIVANJA RADNOG ODNOSA UČITELJA/ICE RAZREDNE NASTAVE

Osnovna škola Sveta Marija objavljuje javni poziv za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave  (1 izvršitelj/ica na puno radno vrijeme) temeljem  Zakona o poticanju zapošljavanja (NN 57/12, 120/12) i članka 59.  Zakona o radu (NN 93/14) .

Osoba se može prijaviti na stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa ako:

-ispunjava uvjete za obavljanje poslova propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj  i srednjoj školi

-ispunjava uvjete iz Zakona o poticanju zapošljavanja te ostvaruje pravo na stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa preko Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Na javni poziv mogu se javiti osobe oba spola.

Pisane prijave na javni poziv dostavljaju se na adresu škole, a uz pisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

-životopis,

-dokaz o stečenom obrazovanju,

-domovnicu ili potvrdu o državljanstvu,

-dokaz o nekažnjavanju u smislu čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne stariji od 6 mjeseci od dana objave natječaja,

-elektronički zapis HZMO-a o radno-pravnom statusu,

-dokaz o nezaposlenosti iz evidencije HZZ-a.

Dokumentacija se prilaže u neovjerenoj preslici, a izabrani kandidat obvezan je prije stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa dostaviti izvornike tražene dokumentacije.

Javni poziv otvoren je 23. kolovoza 2016. do 31. kolovoza 2016. godine.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Za osobu koja bude izabrana Škola će podnijeti Hrvatskom zavodu za zapošljavanje zahtjev za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.