Obavijest o roditeljskom sastanku budućih prvašića!
Autor: Marina Držanić, 4. 2. 2016.

Osnovna škola Sveta Marija obavještava roditelje djece rođene u razdoblju od 1. travnja 2009. godine do 31. ožujka 2010. godine, dorasle za upis u prvi razred osnovne škole u školskoj godini 2016./2017. da se odazovu u Osnovnu školu Sveta Marija na roditeljski sastanak sa svim podacima (datum rođenja djeteta, OIB, ime roditelja, adresa). Roditeljski sastanak održat će se 11. veljače 2016.g. (četvrtak) u 16:30 sati u prostorijama OŠ Sveta Marija  gdje će se vršiti predbilježbe djece školskih obveznika, te djece za koju roditelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole u OŠ najbližoj mjestu stanovanja, odnosno upisnom području (Sveta Marija, Donji Mihaljevec).

Pedagoginja:                                                  Ravnatelj:

Andrea Ermakora, prof.                                Damir Bendelja, prof.

U Svetoj Mariji  2. veljače 2016.