Projekt Vi i mi u matematici!
Autor: Marina Držanić, 20. 11. 2015.

Dana 16.11.2015. učenici 5. do 8. razreda, dodatne nastave iz matematike sudjelovali su u zajedničkom projektu naziva "Vi i mi u matematici". Bili smo gosti učenika i učiteljice Karoline Horvat Sačić u OŠ Jože Horvata u Kotoribi, kamo nas je odvela naša učiteljica matematike Ivana Lukša Peranec. Predstavljanje učenika bilo je zapisivanjem vlastitih imena na pametnoj ploči. Borna Čanaki pripremio je i pokazao svima kako se može složiti rubikova kocka. Zatim su učenici bili podijeljeni u pet skupina po četiri učenika i okušali su se u igricama premetaljke, brojke i računske operacije, mozgalice....dobili smo i najbolje,a to su ovog puta bili Gabriela Habuš, Karlo Vlah, Lena Maria Ludaš i Izabela Stanko. Veselimo se ponovnom susretu u našoj školi!

Dio atmosfere možete vidjeti  i u fotogaleriji...